Domů » ORGANIZAČNÍ POKYNY

  1. Místo konání: budova rektorátu Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem, Pasteurova 3544/1, Ústí nad Labem – viz mapa
  2. Možnost parkování přímo v areálu Univerzity: zde. Další parkování v blízkosti: zde (cca 5 minut chůze od místa konání)
  3. Vstup na akci: bez poplatku na základě předchozí registrace.
  4. Jednací jazyk: čeština (akce není tlumočena).
  5. Formát účasti: prezenčně.
  6. Prezentace z akce budou zpřístupněny po ukončení akce na tomto webovém portálu.
  7. Veškeré služby včetně občerstvení budou na fóru zajištěny zdarma
  8. V rámci fóra je možné zrealizovat bilaterální jednání s dalšími účastníky, se kterými Vám pomohou organizátoři akce.
  9. Pro pokládání Vašich dotazů budete moci využít aplikaci Sli.do. Sli.do je k dispozici na https://www.slido.com/, případně v Google Play (pro telefony Android) či v iOS AppStore (pro telefony Apple). Heslo pro 7. Podnikatelské fórum Ústeckého kraje: 1839735.
  10. „Burza příležitostí“: ve foyer přednáškových sálů budou umístěny prezentační stánky následujících organizací: Ústecký kraj, Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem – Přírodovědecká fakulta a Fakulta životního prostředí; Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem – Fakulta strojního inženýrství; Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest – poradenství pro Operační program Spravedlivá transformace, Energetické centrum Ústeckého kraje, příspěvková organizace; společnost COM PLUS CZ a.s.